Sportovní masáže

Objednání
Petr Vopálka
SMS: +420 721 926 518

1 | 2 | 3 | 4

Bowenova technika

V případě, že nemáte ráda intensivní masáže, ale ráda si při cvičení dáte do těla a hledáte možnost podpory regenerace, mám pro Vás připravené jemné, ale velmi účinné ošetření pomocí Bowenovy techniky.

Tato technika je úžasná v tom, že se tělu nic nevnucuje, ale využívá se přirozených regeneračních a hojivých schopností našeho těla. Ve správném pořadí a na správných místech se přes svalstvo přebrnkne pomocí Bowenova hmatu a tím se tyto schopnosti neuvěřitelně podpoří. Tato technika vykazuje velmi dobré výsledy u mnoha zdravotních problémů. Sportovci ji ovšem rádi ocení z důvodu urychlení regenerace.

Sportovní masáže

Jedná se o klasickou sportovní masáž, kterou jistě většina z vás zná. Pro vrcholové sportovce je nedílnou součástí jejich přípravy. 

Sportovní masáže

Přispívá k regeneraci a uvolnění přetíženého svalstva a díky tomu také dokáže účinně předcházet různým nepříjemným zraněním při cvičení, jako je například natažení, natržení svalu.

Hloubkové masáže

(Deep tissue massage)

Hloubkové masáže na rozdíl od klasických sportovních masáží dokáží intensivně působit i na hluboké vrstvy tkání. Výborné na této technice je to, že dokáže uvolnit i chronicky ztuhlé svalstvo, tedy to, které Vás trápí již dlouhodobě a klasická masáž ho uvolnit nedokáže. Ovšem nemusíte mít z této techniky obavy, nejedná se o klasickou masáž větší silou. Používá se zde speciálních hmatů a polohování, aby masáž nebyla bolestivá a byla zcela bezpečná.

Osvědčení umožňující mne poskytovat nabízené služby

Reference - neviditelné

Masáže Praha - Radka

Zdravím Vás, Petře
Vaše služby nyní využíváme nově a jsme Vám moc vděční. Moji synové se věnuji judu a měla jsem zájem pro ně sportovních masáží. Hledala jsem masáže v Praze a objevila kontakt na Vás. Byl jste zatím u nás jen 3x, ale synové si Vás moc pochvalují. Ráda se někdy na masáž také přidám.
Děkujeme za Vaše služby, Radka

Bowenova technika - Jarmila

Dobrý den,
již nějakou dobu mi trápí bolesti zad a omezuje mi to při sportování. Občas jsem si zašla na masáž, ale to mi ulevilo vždy jen na pár dní. Nedávno jsem našla nabídku Petra a jeho Bowenovu techniku, která mi přišla zajímavá a rozhodla jsem se jí vyzkoušet. Petr je úžasný... Už při objednání s ním byla fajn komunikace a má celkem krátké sjednávací termíny. Když za mnou prvně přijel, jevil se mi jako velký sympaťák. Vždy mi ochotně vysvětlil, připravil a pustil se do práce. Na ošetření nebylo nic nepříjemného, ba naopak, již během něj jsem pociťovala postupné uvolňování. Nakonec vše uklidil, poradil mi, co mám dělat, a domluvili jsme si další termín.
Ošetření jsem absolvovala 4 a nyní je to již měsíc po posledním a já jsem stále bez problémů!
Petr je zkrátka člověk na správném místě a ví přesně, co má dělat. Mnohokrát děkuji! Jarmila

Sportovní masáže - Lenka

Zdravím!
Masáže od Petra již využívám několik let. Ráda chodím běhat a tak si 2x do měsíce dopřeji většinou sportovní masáž nohou. Dříve jsem vyzkoušela více masérů, ale Petr mi vyhovoval nejvíce. Je to sympaťák, na kterém je vidět, že ho masáže baví a opravdu je umí. Vždy dokáže masáž uzpůsobit podle mých potřeb a ztuhlá místa perfektně rozmasírovat a uvolnit. Po masáži vždy cítím nohy lehčí. A ještě navíc nemusím nikam jezdit, ale jezdí za mnou domů. Zkrátka SUPER!
Lenka
© Copyright 2020, Sportovní masáže, Všechna práva vyhrazena! Sitemap