Sportovní masáže

Objednání
Petr Vopálka
SMS: +420 721 926 518

1 | 2 | 3 | 4

Bowenova technika

V případě, že nemáte ráda intensivní masáže, ale ráda si při cvičení dáte do těla a hledáte možnost podpory regenerace, mám pro Vás připravené jemné, ale velmi účinné ošetření pomocí Bowenovy techniky.

Tato technika je úžasná v tom, že se tělu nic nevnucuje, ale využívá se přirozených regeneračních a hojivých schopností našeho těla. Ve správném pořadí a na správných místech se přes svalstvo přebrnkne pomocí Bowenova hmatu a tím se tyto schopnosti neuvěřitelně podpoří. Tato technika vykazuje velmi dobré výsledy u mnoha zdravotních problémů. Sportovci ji ovšem rádi ocení z důvodu urychlení regenerace.

Sportovní masáže

Jedná se o klasickou sportovní masáž, kterou jistě většina z vás zná. Pro vrcholové sportovce je nedílnou součástí jejich přípravy. 

Sportovní masáže

Přispívá k regeneraci a uvolnění přetíženého svalstva a díky tomu také dokáže účinně předcházet různým nepříjemným zraněním při cvičení, jako je například natažení, natržení svalu.

Hloubkové masáže

(Deep tissue massage)

Hloubkové masáže na rozdíl od klasických sportovních masáží dokáží intensivně působit i na hluboké vrstvy tkání. Výborné na této technice je to, že dokáže uvolnit i chronicky ztuhlé svalstvo, tedy to, které Vás trápí již dlouhodobě a klasická masáž ho uvolnit nedokáže. Ovšem nemusíte mít z této techniky obavy, nejedná se o klasickou masáž větší silou. Používá se zde speciálních hmatů a polohování, aby masáž nebyla bolestivá a byla zcela bezpečná.

Osvědčení umožňující mne poskytovat nabízené služby

© Copyright 2019, Sportovní masáže, Všechna práva vyhrazena! Sitemap