Sportovní masáže

Objednání
Petr Vopálka
SMS: +420 721 926 518

1 | 2 | 3 | 4

Bowenova technika

V případě, že nemáte ráda intensivní masáže, ale ráda si při cvičení dáte do těla a hledáte možnost podpory regenerace, mám pro Vás připravené jemné, ale velmi účinné ošetření pomocí Bowenovy techniky.

Tato technika je úžasná v tom, že se tělu nic nevnucuje, ale využívá se přirozených regeneračních a hojivých schopností našeho těla. Ve správném pořadí a na správných místech se přes svalstvo přebrnkne pomocí Bowenova hmatu a tím se tyto schopnosti neuvěřitelně podpoří. Tato technika vykazuje velmi dobré výsledy u mnoha zdravotních problémů. Sportovci ji ovšem rádi ocení z důvodu urychlení regenerace.

Sportovní masáže

Jedná se o klasickou sportovní masáž, kterou jistě většina z vás zná. Pro vrcholové sportovce je nedílnou součástí jejich přípravy. 

Sportovní masáže

Přispívá k regeneraci a uvolnění přetíženého svalstva a díky tomu také dokáže účinně předcházet různým nepříjemným zraněním při cvičení, jako je například natažení, natržení svalu.

Hloubkové masáže

(Deep tissue massage)

Hloubkové masáže na rozdíl od klasických sportovních masáží dokáží intensivně působit i na hluboké vrstvy tkání. Výborné na této technice je to, že dokáže uvolnit i chronicky ztuhlé svalstvo, tedy to, které Vás trápí již dlouhodobě a klasická masáž ho uvolnit nedokáže. Ovšem nemusíte mít z této techniky obavy, nejedná se o klasickou masáž větší silou. Používá se zde speciálních hmatů a polohování, aby masáž nebyla bolestivá a byla zcela bezpečná.

Osvědčení umožňující mne poskytovat nabízené služby

Reference - neviditelné

Zdravotní masáže - Tomáš

Hezký den!
Klientem Petra jsem již řadu let. Zdravotní masáže od něj sice nevyužívám pravidelně, ale jen, když mne něco začne trápit. Vím, že kdykoliv potřebuji, stačí mu napsat a mohu se spolehnout, že mi pomůže. Tímto bych mu chtěl moc poděkovat za jeho dlouholetou péči a jeho skvělé služby!
Tomáš

Masáže Praha - Radka

Zdravím Vás, Petře
Vaše služby nyní využíváme nově a jsme Vám moc vděční. Moji synové se věnuji judu a měla jsem zájem pro ně sportovních masáží. Hledala jsem masáže v Praze a objevila kontakt na Vás. Byl jste zatím u nás jen 3x, ale synové si Vás moc pochvalují. Ráda se někdy na masáž také přidám.
Děkujeme za Vaše služby, Radka

Masáže doma - Mirek

Zdravím Vás!
Přítelkyně měla nedávno narozeniny a tak mi napadlo jí objednat na její velký den domů maséra. Když jsem hledal masáže doma, objevila se mi hned nabídka Petra, která mi zaujala. Podle jeho stránek jsem usoudil, že má již mnoho zkušeností a tak že by to mělo klapnout. No, musím říci, že když k nám Petr přijel, přítelkyně byla hodně překvapená, protože na masáži ještě nikdy nebyla... Ovšem masáž si užila a po ní byla neskutečně nadšená. Došlo mi, že asi to byl pro ní dárek, který jí udělal nakonec největší radost. Tímto bych chtěl tedy za masáž mnohokrát poděkovat a jsem si jistý, že jsme se neviděli naposled.
Mirek
© Copyright 2020, Sportovní masáže, Všechna práva vyhrazena! Sitemap