Sportovní masáže

Objednání
Petr Vopálka
SMS: +420 721 926 518

1 | 2 | 3 | 4

Bowenova technika

V případě, že nemáte ráda intensivní masáže, ale ráda si při cvičení dáte do těla a hledáte možnost podpory regenerace, mám pro Vás připravené jemné, ale velmi účinné ošetření pomocí Bowenovy techniky.

Tato technika je úžasná v tom, že se tělu nic nevnucuje, ale využívá se přirozených regeneračních a hojivých schopností našeho těla. Ve správném pořadí a na správných místech se přes svalstvo přebrnkne pomocí Bowenova hmatu a tím se tyto schopnosti neuvěřitelně podpoří. Tato technika vykazuje velmi dobré výsledy u mnoha zdravotních problémů. Sportovci ji ovšem rádi ocení z důvodu urychlení regenerace.

Sportovní masáže

Jedná se o klasickou sportovní masáž, kterou jistě většina z vás zná. Pro vrcholové sportovce je nedílnou součástí jejich přípravy. 

Sportovní masáže

Přispívá k regeneraci a uvolnění přetíženého svalstva a díky tomu také dokáže účinně předcházet různým nepříjemným zraněním při cvičení, jako je například natažení, natržení svalu.

Hloubkové masáže

(Deep tissue massage)

Hloubkové masáže na rozdíl od klasických sportovních masáží dokáží intensivně působit i na hluboké vrstvy tkání. Výborné na této technice je to, že dokáže uvolnit i chronicky ztuhlé svalstvo, tedy to, které Vás trápí již dlouhodobě a klasická masáž ho uvolnit nedokáže. Ovšem nemusíte mít z této techniky obavy, nejedná se o klasickou masáž větší silou. Používá se zde speciálních hmatů a polohování, aby masáž nebyla bolestivá a byla zcela bezpečná.

Osvědčení umožňující mne poskytovat nabízené služby

Reference - neviditelné

Mobilní masér - Pavla

Dobrý večer,
Petr už k nám jezdí domů asi 2 roky. Původně jsem chtěla jen vyzkoušet masáž pro moji dceru, která hodně sportuje a zrovna si stěžovala na bolest šíje. Nakonec ale byla velmi nadšená a žádala mne, zda by k nám Petr nemohl jezdit pravidelně. Petr k nám tedy jezdí cca jednou za 3 týdny a na dceři je vidět, že tréninky lépe zvládá a je méně unavená. Jsem nakonec ráda, že k nám mobilní masér Petr jezdí, protože dceři to opravdu prospívá.
Děkuji, Pavla

Zdravotní masáže - Tomáš

Hezký den!
Klientem Petra jsem již řadu let. Zdravotní masáže od něj sice nevyužívám pravidelně, ale jen, když mne něco začne trápit. Vím, že kdykoliv potřebuji, stačí mu napsat a mohu se spolehnout, že mi pomůže. Tímto bych mu chtěl moc poděkovat za jeho dlouholetou péči a jeho skvělé služby!
Tomáš

Bowenova technika - Jarmila

Dobrý den,
již nějakou dobu mi trápí bolesti zad a omezuje mi to při sportování. Občas jsem si zašla na masáž, ale to mi ulevilo vždy jen na pár dní. Nedávno jsem našla nabídku Petra a jeho Bowenovu techniku, která mi přišla zajímavá a rozhodla jsem se jí vyzkoušet. Petr je úžasný... Už při objednání s ním byla fajn komunikace a má celkem krátké sjednávací termíny. Když za mnou prvně přijel, jevil se mi jako velký sympaťák. Vždy mi ochotně vysvětlil, připravil a pustil se do práce. Na ošetření nebylo nic nepříjemného, ba naopak, již během něj jsem pociťovala postupné uvolňování. Nakonec vše uklidil, poradil mi, co mám dělat, a domluvili jsme si další termín.
Ošetření jsem absolvovala 4 a nyní je to již měsíc po posledním a já jsem stále bez problémů!
Petr je zkrátka člověk na správném místě a ví přesně, co má dělat. Mnohokrát děkuji! Jarmila
© Copyright 2020, Sportovní masáže, Všechna práva vyhrazena! Sitemap