Objednání
Petr Vopálka
SMS: +420 721 926 518

1 | 2 | 3 | 4

Bolest hlavy u dětí

Bolest hlavy u dětíV případě bolestí hlavy u dětí (běžná bolest hlavy, tak i migrény) poskytuji ošetření pomocí Bowenovy techniky. Jde o jemnou, ale velice účinnou techniku měkkých tkání, která výrazným způsobem podporuje regenerační a hojivé procesy a tím pomáhá od bolestí a navozuje přirozenou rovnováhu. Na rozdíl od klasických masáží nepůsobí pouze na svaly a fascie, ale na celou ošetřovanou část. Děti mají toto ošetření zpravidla velmi rády, protože je jemné, příjemné a často velmi efektivní.

V případě zájmu o pomoc, se, prosím, neváhejte na mne obrátit. Rád pomohu i Vám. Terapeut Petr Vopálka

Osvědčení umožňující mne poskytovat nabízené služby

Reference - neviditelné

Sportovní masáže - Hanka

Dobrý den,
hledala jsem na internetu masáže pro moji dceru, která se věnuje tanci. Má hodně náročné tréninky a tak mi přišel jako dobrý nápad jí objednat sportovní masáž. Našla jsem Vaši nabídku, která se mi líbila, a tak jsem Vás objednala. Již jste byl u nás čtyřikrát a dcera je s Vámi vždy moc nadšená a vždy tak po týdnu se již ptá, kdy Vás zase objednám. Od doby, co k nám chodíte, se prý cítí lépe a i tréninky lépe zvládá.
Mnohokrát Vám děkujeme a těšíme se zase na Vás!
Helena + Anička

Masáže Praha - Radka

Zdravím Vás, Petře
Vaše služby nyní využíváme nově a jsme Vám moc vděční. Moji synové se věnuji judu a měla jsem zájem pro ně sportovních masáží. Hledala jsem masáže v Praze a objevila kontakt na Vás. Byl jste zatím u nás jen 3x, ale synové si Vás moc pochvalují. Ráda se někdy na masáž také přidám.
Děkujeme za Vaše služby, Radka

Sportovní masáže - Lenka

Zdravím!
Masáže od Petra již využívám několik let. Ráda chodím běhat a tak si 2x do měsíce dopřeji většinou sportovní masáž nohou. Dříve jsem vyzkoušela více masérů, ale Petr mi vyhovoval nejvíce. Je to sympaťák, na kterém je vidět, že ho masáže baví a opravdu je umí. Vždy dokáže masáž uzpůsobit podle mých potřeb a ztuhlá místa perfektně rozmasírovat a uvolnit. Po masáži vždy cítím nohy lehčí. A ještě navíc nemusím nikam jezdit, ale jezdí za mnou domů. Zkrátka SUPER!
Lenka
© Copyright 2020, Sportovní masáže, Všechna práva vyhrazena! Sitemap